ברזים מעוצבים בריצופים

מיטב סוגי הברזים ממיטב החברות!

ברזים לשרותים

ברז אמבטיה

ברזים לכיור אמבטיה

ברז מטבח

ברזים למטבח

ברז נשלף חום זורם

ברזים נשלפים

ברזי ברבור

מזלפים

ברזים מרכז הגבס

ברזים מרכז הגבס

ברזים מדגל

גרואה

ברזים GROHE

ברזים חמת

ברזים חמת

ברז מיוחד זהב

ברזים מיוחדים

ברזי מים קרים

צוגה ענקית של ברזים ממגוון החברות המובילות בישראל.

ברזים

מגוון הברזים הקיימים היום בארצנו ובעולם הרחב, רב לאין שיעור.
יש לתת תשומת הלב למבנה הברז והתאמתו לכיור הרחצה מבחינת נפילת המים, דהיינו , לחור הניקוז ולא אחריו, דבר שיוביל להתזת המים מחוץ לכיור או הארון.
כמו כן, בכיורים מונחים, יש לבחור ברז גבוה יותר מאשר לכיורים בהם הברז יוצא מהכיור עצמו. מומלץ על ברזים עם ידית פתיחת מים עליונה היות וידית צידית עשויה בעת השימוש בה, לפגוע  בדופן הכיור המונח.
יש לקחת בחשבון גובה הכיור ולפיכך התאמת הברז הנכון לו.

 

ברזים – עיצובים בעידן החדש

בעידן הנוכחי, חדר האמבטיה והמטבח זוכים לתשומת לב רבה לא פחות מכל חלל אחר בבית, וזאת על ידי עיצוב אלגנטי יותר, מחשבה תחילה על פינוק ואבזור וריהוט בהתאם.
בחדר האמבטיה שבו כמות הריהוט הינה מינימלית, הגיע הזמן להתייחס אל הכלים הסניטריים כאל אביזרי עיצוב וריהוט, לא פחות מאשר לתפקידם התפעולי הפרקטי.
מדוע להסתפק בפחות מכך?

א.ס. ריצופים שמה לה למטרה להביא לישראל כלים סניטריים באיכות אחרת וברמת עיצוב מצטיינת, המושכת את העין לא פחות מכל פריט אחר בחלל המעוצב.
הנוחות בשימוש מבחינתנו אינה באה על חשבון או במקום הרצון והצורך ביופי ובחשיבה על ויזואליות, והברזים שליקטנו עבורכם מהיצרניות המובילות בעולם בתחום מוכיחים זאת הלכה למעשה.
הברזים שאנו משווקים משלבים איכות ועמידות ארוכת שנים לצד הפעלה קלה ונוחה, וכל זאת לצד יופי פיסולי מרהיב, מעודן ואלגנטי, המשדרג כל כיור וחדר.
א.ס. ריצופים מזמינה אתכם להסתכל על ברזים באור אחר וחדש

המוצרים שלנו נועדו להקסים, ליצור עיצוב מיוחד ולרגש – גם כאשר מדובר על פריט יומיומי ומוכר כגון ברז.

אנו מזמינים אתכם להסתכל בגלריית התמונות שבעמוד זה ולגלות ברזים מזן חדש, הנושא בגאון את בשורת העיצוב המשודרג והיצירתי גם בפרטים הקטנים והיומיומיים.
ברשותנו ברזים לאמבטיה, ברזים למטבח ועוד.

הקולקציות שלנו מתחדשות כל הזמן, ואם אתם רוצים לראות את מלוא הדוגמאות לכלים סניטריים, אביזרי אמבט, קרמיקה ולמוצרי גימור נוספים שברשותנו, אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה המפואר ורחב הידיים שלנו באור יהודה, המציג שפע של רעיונות מרגשים לעיצוב הבית.

ברזים קונים בא.ס. ריצופים ! טלפנו ל 03-5333383[/vc_column_text][/vc_column][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/6"][vc_widget_sidebar sidebar_id="blog-sidebar"][/vc_column][/vc_row]