שיפוץ הבית לקראת פסח

[vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/1"][vc_column_text]בית שגרים בו אנשים זקוק לתחזוקה שוטפת ולעיתים גם לשיפוץ. הצורך בתחזוקה עולה משמעותית אם יש בבית ילדים קטנים, שאוהבים לקשט את הקירות בטושים, ולהפיל על מרצפות חפצים כבדים.
פסח, חג האביב, מביא איתו את ניקיון פסח, וכשהבית נקי, קל לראות מה צריך לשפץ ומה צריך לתקן. אז אילו שיפוצים אפשר לבצע כדי לערוך את ליל הסדר בבית נקי ויפה יותר? הבה ונבדוק.

צביעת הבית

המדובר בפעולה פשוטה למדי, שלא מצריכה השקעה כלכלית מרובה, ובמיוחד אם כל הבית צבוע בצבע לבן. הקירות הלבנים סופגים במשך הזמן כתמים שונים – סימני אצבעות, כתמים של אוכל ושתייה, שריטות שונות ועוד. צביעה מקצועית ומסודרת תעזור להשיב לבית מראה לבן ונקי יותר.
אם הבית צבוע בצבעים, כדאי לחדש גם את הצבע שבקירות הצבעוניים. שימו לב רק שצביעה כזו מצריכה פנייה לאיש מקצוע מיומן, שיבצע את העבודה ברמת גימור גבוהה.
שיפוץ חדר אמבטיה

כשאתם מנקים את חדר האמבטיה, שימו לב למצב החדר הזה – האם כל האריחים יושבים במקום שלהם? האם יש כתמים שחורים במקלחון שמהם אתם לא מצליחים להיפטר? לפעמים ניקיון פשוט לא יספיק כדי להחזיר לחדר האמבטיה את המראה הנקי שלו. לעיתים יהיה צורך בהחלפה של הגומיות האוטמות במקלחון, ויש שיחליטו להחליף את המקלחון כולו. אם הניקיון מגלה שהחדר הזה זקוק לשיפוץ – פסח הוא הזדמנות טובה לחדש את עיצוב חדר האמבטיה. כמובן שחשוב להיות ערוכים כלכלית לשיפוץ כזה, שכן מדובר בעשרות אלפי שקלים.

שדרוג הרצפה

עם הזמן רצפות סופגות לא מעט כתמים, הן נסדקות ונשחקות. ריצוף ישן גורם לבית כולו להיראות פחות מושקע. החלפה של כל הריצוף בבית הינו עסק לא פשוט, אך אפשר לבצע שיפורים מקומיים. כך למשל, ריצוף של חדר בפרקט אינו יקר במיוחד, ומתבצע בכמה שעות. אם אין לכם את הרצון או את התקציב להחליף לריצוף גרניט פורצלן בכל הבית, תמיד תוכלו להוסיף פרקטים בחדרים.
לקבלת הצעת מחיר צור קשר

דלתות פנים

דלתות ישנות עושות רעשים ולעיתים הן אפילו לא מתפקדות כראוי. החלפה של דלתות הינה מהפך של ממש לבית כולו! הבית צפוי להיראות חדיש ומודרני יותר. שימו לב שצריך להחליף את כל דלתות הפנים בבית, ולבחור באותו דגם עבור כל החדרים. מעבר לזאת, אם אתם מתכננים שיפוץ באמבטיה, כדאי להימנע מהחלפת דלתות, ולדחות פעולה זו עד לסיום השיפוץ המתוכנן. דלת האמבטיה מתלבשת על הקרמיקה, כך שסדר הפעולות הנכון הוא שיפוץ האמבטיה, ואחריו החלפת הדלתות.

בכל מקרה, החלפה של דלתות פנים מצריכה השקעה של כמה אלפי שקלים, זאת כמובן בהתאם לסוג הדלתות שבוחרים.

פסח הוא תקופה של התחדשות, ואנשים רבים בוחרים לחדש את מראה הבית שלהם באמצעות שיפוץ. השיפוץ לא חייב להיות רחב היקף ויקר, ואפשר לבחור להחליף פריטים ישנים בחדשים, מה שירענן את המראה של הבית כולו.

בחברת א.ס. ריצופים תמצאו מגוון רחב של מוצרים לעיצוב הבית, שיעזרו לכם לחדש את מראה ביתכם לקראת חג הפסח.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/2"][image_with_animation image_url="354" alignment="center" animation="Fade In"][/vc_column][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/2"][image_with_animation image_url="342" alignment="center" animation="Fade In"][/vc_column][/vc_row]