אסלה תלויה

[vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="5/6"][image_with_animation image_url="383" alignment="" animation="Fade In"][vc_column_text]א.ס. ריצופים מציגה: האופנה שכבשה את עולם הכלים הסניטריים בשנים האחרונות,
והוכיחה שהיא לא רק טרנד, אלא כאן כדי להישאר – אסלה תלויה, בעלת מיכל הדחה סמוי.

תעודת זהות: אסלה תלויה עם ניאגרה סמויה

בהתאם לעיצוב המודרני המינימליסטי והמתוחכם, גם עיצובם של הכלים הסניטריים המיועדים לשירותים עבר מטמורפוזה ושדרוג, ובעיקר הקטנה.
את המושב המוכר העומד על רגל החליפה אסלה תלויה על הקיר, ללא חיבור לקרקע – קטנה יותר ומעוצבת, המאפשרת ניקוי נוח של הרצפה שמתחתיה.
החלק המרכזי בדמות מיכל הניאגרה הגדול נעלם כליל, על ידי הכנסתו המלאה לתוך הקיר, כאשר רק כפתור הפעלה נותר גלוי למראית העין.
מיכל הדחה סמוי זה יוצר מראה נקי ואסתטי יותר בחלל, ומקטין את העומס הוויזואלי בחדרים קטנים.

עיצוב חדיש זה מאפשר למעצבי כלים סניטריים להשתולל יותר עם דמיונם, וליצור עיצובים מרהיבים ומגוונים של אסלות תלויות מסוגננות, מבלי להשתעבד למראה הניאגרה המכביד או לצורך בייצוב אל הרצפה.

הרבה יותר מעיצוב מושך עין:

♦ מיכל הדחה סמוי מבטיח פעולה שקטה יותר
כלים סניטריים אלו מאפשרים ניקוי נוח – עם פחות שטח לצבירת אבק
♦ בלי שבירת רצף הקרמיקה שעל הקיר, למעט לחצן ההפעלה

א. ס. ריצופים שמחה להציע לכם את האופנה המתקדמת ואת מגוון החידושים בעולם העיצוב.
באולם התצוגה שלנו באור יהודה תוכלו לראות כיצד אסלה תלויה בעלת מיכל הדחה סמוי משתלבת להפליא במרחב המסוגנן של חדר האמבטיה בן זמננו, בלווית אריחי הקרמיקה המתאימים והאביזרים הנלווים, ולקבל רעיונות כיצד לעצב את חדר הרחצה החלומי שלכם.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/6"][vc_widget_sidebar sidebar_id="blog-sidebar"][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/1"][/vc_column][/vc_row]