אמבטיונים

[vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="5/6"][vc_gallery type="image_grid" images="339,250,247,246" layout="4" gallery_style="3" img_size="400*600"][vc_column_text]האמבטיונים של א.ס. ריצופים – ליהנות מהטוב בכל העולמות בחדר הרחצה.

אמבטיונים הינם השילוב האולטימטיבי בין חלל אמבט נוח, מרווח ומפנק לסגירה הזכוכית האטומה, התכליתית והנוחה המאפיינת מקלחונים מעוצבים. בעזרת מוצר משולב זה כבר אין צורך לשקול היטב ולהכריע בין אמבטיה למקלחון, וניתן ליהנות משניהם גם יחד באריזה משותפת, מעוצבת ומסוגננת, בנוחות מושלמת.

למידע אודות שילוב אמבטיונים בעיצוב חדר הרחצה שלכם, התקשרו עכשיו: 5333383 – 03

לטבילה ארוכה או למקלחת מהירה

בעזרת אמבטיונים ניתן לצייד את המקלחת בשתי האפשרויות ללא בחירות קשות וללא בזבוז מקום – האמבטיה והמקלחון משולבים זה בזה, ויוצרים חלל רחצה אחד גדול ומרווח, לפינוק אמיתי בכל שימוש, קצר או ארוך, בישיבה מתרווחת או בעמידה.

על האמבטיונים שלנו

א.ס. ריצופים משווקת ומתקינה את האמבטיונים האיכותיים של חברת מיטרני, המתגאה במוצרים בסטנדרט גבוה ובמבחר עיצובים יפהפיים. הגימור המושלם ביחד עם הצלילות הנקייה של סגירת הזכוכית יוצרים חלל סגור ואטום למים, אך ללא התחושה הסוגרת והמחניקה. הזגוגיות השקופות אינן מעמיסות על מראה החדר, ומנגד מאפשרות לשמור את כל הרטיבות בפנים חלל האמבטיון, ללא זליגה החוצה.

• מבחר דגמים תוצרת חברת מיטרני
• איכות אמיתית ועיצוב מרהיב במחירים אטרקטיביים
• שלל מידות לבחירה
• הבטחה לעמידות ארוכת שנים
• שימוש בזכוכית מחוסמת, חזקה במיוחד
• איטום מושלם

מתלבטים לגבי התקנת אמבטיונים, מקלחונים ושאר הכלים הסניטריים? מעצב הבית שלנו ישמח לעמוד לשירותכם למתן ייעוץ ורעיונות לעיצוב חדר הרחצה בצורה מושלמת, בהתאמה לטעם, לתקציב ולדרישות שלכם.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/6"][vc_widget_sidebar sidebar_id="blog-sidebar"][/vc_column][/vc_row]