חרסה- מוצרים לאמבטיה ולמטבח

חרסה לוגו

ברזים, אסלות, כיורים, אמבטיה

מיהי חברת חרסה?

חברת חרסה מובילה בתחום הכלים הסניטריים – כיורי רחצה, כיורי מטבח, אסלות, אביזרים נלווים ועוד. החברה מקפידה על תו תקן לכל כליה ושומרת על איכות, אמינות המוצרים ויוקרה. זוהי חברה שמייצרת מוצרים במפעל קרמיקה ייחודי בבאר שבע כאשר חומרי הגלם מהם מכינים את המוצרים מורכב מחרסיות מן הטבע. לתכונות החומרים החוזק הנכון, עמידות וספיגות נמוכה, מה שהופך את החברה לאטרקטיבית בתחומה. מוצרי החברה מוצגים לפניכם. אתם רק צריכים לבחור את המוצר הנכון, רק אל תשכחו את השם החם: חרסה – חברה מצטיינת לכלים סניטריים ולאביזרים נלווים שנוצרו במיוחד עבורכם

אסלות חדשניות

מחפשים אסלה מעוצבת ומעניינת לחדר האמבטיה שלכם?  אסלות חרסה נוצרות בטכנולוגיה חדשנית ובעיצוב ייחודי והופכות כל חדר אמבטיה ושירותים לחדר מרשים. בין המוצרים תמצאו פתרונות הדחה וחיסכון אמיתי במים. בין העיצובים תמצאו אסלות רצפה, אסלות לנכים, אסלות לילדים, אסלות תלויות, אסלות למבנים ציבוריים או לבתים פרטיים. בין מכלי ההדחה תיהנו משלל אפשרויות כמו מכלי הדחה סמויים או גלויים, מכלי הדחה צמודים לאסלה ועוד. האסלות נוחות לשימוש, מעוצבות ופרקטיות כאחד וחוסכות גם בצריכת המים. לבחירה מושלמת – חברת חרסה – החברה המובילה ששומרת על תו תקן מחמיר ואמין כאחד. 

אסלה מוסדית חרסה
אסלה לבנה חרסה סגורה

כיורי אמבטיה מעוצבים ומרשימים

מחפשים כיורי אמבטיה מהממים, מרשימים ואיכותיים? תמצאו כיורים בסגנונות ובדגמים שונים. חברת חרסה תוביל אתכם לבחירה אולטימטיבית, כאשר בין הכיורים תמצאו כאלה שתלויים או בנויים כחלק מארון האמבטיה, יש כיורי שולחן, יש כיורים המתאימים למוסדות ציבורים או לבתים פרטיים. תוכלו להתקין את הכיור כך שיהא עליון או תחתון. עיצובי כיורים כוללים כיורים מלבניים, עגולים, מרובעים, דקים או עבים, ובין הסטנדרטים הקיימים תמצאו כיורים מרהיבים ביופיים ובהשתלבותם בביתכם או במשרדכם המפואר.

כיור מטבח לבן חרסה
כיור אמבטיה לבן מיוחד חרסה

אביזרי אמבטיה נלווים

אביזרי אמבטיה שונים של חברת חרסה תוכלו למצוא בקלות ולשלבם בחדר האמבטיה שלכם. לא תצטרכו אפילו בעל מקצוע שירכיב עבורכם את האביזרים משום שקל בהחלט להרכיב אותם בקלות וללא כל התערבות מקצועית.

אסלה לבנה חרסה

כיורי מטבח

כיורי המטבח האיכותיים ישמחו להיות חלק מנוף ביתכם. בין הכיורים סגנונות שונים, יש כיורי חרסה מופרדים או שקועים, יש מלבניים, מרובעים, תחתוניים או עליוניים. בין הכיורים סגנונות שונים כמו סגנון כפרי, רטרו או מודרני. הכל נתון לבחירתכם ולהשתלבות מדויקת במטבחכם.

כיור מטבח לבן חרסה

מכלי הדחה סמויים

מכלי הדחה סמויים הם מכלים מועדפים בבתים רבים משום שלא רואים אותם. יש מהם המגיעים עם האסלה התלויה. ככלל, כל המכלים  מותאמים לכל סוגי הבנייה, בין אם מדובר בקיר גבס או בבלוק. לא חשוב מה העובי של הקיר או מהו הצורך הייחודי, תמצאו מכלי הדחה חרסה סמויים בעיצוב מהמם ובשימוש פשוט וידידותי. תוכלו להחליף חלקי חילוף בעת הצורך ובלי להסתבך משום שמכלי ההדחה המדוברים הם אמינים ואיכותיים. לחצי המכלים אף הם יתאימו לכלל הכלים שברשותכם בגימורים ובסגנונות שונים.

מערכת הדחה סמויה

אמבטיות ואגניות

רוצים להרגיש נעים בתוך אמבטיה מזמינה? אמבטיות חרסה איכותיות הניתנות לתחזוקה פשוטה הן אמבטיות ואגניות. מדובר באמבטיות שמתאימות לכל בית ובכל סגנון מבוקש בגודל רצוי. לא משנה מה מבנה חדר האמבטיה שלכם, תוכלו להתאים את האמבטיה המתאימה ביותר לפי רצונותיכם.

עגנית חרס לבנה חרסה

ארונות אמבטיה

מחפשים ארונות אמבטיה מגוונים לאחסון תרופות, מגבות ושאר מוצרי קוסמטיקה הנחוצים להימצא בחדר האמבטיה שלכם? בואו לבחור ארונות אמבטיה חרסה ושירותים בצבעים ובסגנונות שונים. בין הארונות תמצאו את חומרי הגלם האיכותיים ביותר על פי תו התקן המחמיר.

באולם התצוגה שלנו, ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי חמת לבית ולאמבטיה. אנשי המכירות שלנו מחכים לתת לכם הצעה משתלמת במיוחד לרכישת מוצרי חרסה! 

להצעת מחיר משתלמת למוצרי "חרסה"