חמת - מוצרים לאמבטיה

חמת לוגו

ברזים, אסלות, כיורים, אמבטיה

קבוצת חמת מייצרת, משווקת ומייצאת מוצרים לאמבטיה, לשירותים ולמטבח. מוצרי הקבוצה מספקים יופי ואיכות כאחד. מעוניינים להכיר את המוצרים מקרוב? קבלו טעימה קטנטנה מהשפע הקיים בקבוצת חמת. המוצרים מיוצרים במפעלים חדשניים על פי תקנים ישראלים ובין לאומיים ולגמרי ראויים לקבל את תשומת הלב שלכם. בזכות אותם המוצרים של קבוצת חמת, מתהדרת הקבוצה בתו הכחול. משמעות הדבר שהמוצרים מאפשרים חיסכון במים ובמקביל מציגים איכות על פי התקנים המחמירים ביותר.    

ברזים מסוגים שונים ומגוונים

ברזים לאמבטיה: שילוב של איכות ואסתטיקה מוצג לפניכם במבחר נרחב של ברזים מתקדמים טכנולוגית, חדשניים ויפהפיים שלא פוסחים על חיסכון המים כחלק ממקדם סביבתי. תמצאו במבחר הקיים ברזים מעוצבים באופן דקורטיבי ויוקרתי או באופן פשוט ועדין.

ברזים למטבח: ברזי מטבח ממתינים לבחירתכם כדי להפוך את חוויית המטבח למשהו אחר. תמצאו ברזים מדגמים שונים, בעלי חיישנים ויכולות ויסות, בין הברזים עיצובים בהתאמה ספציפית, פיות מסתובבות של ברזים ומתוחכמים עוד.

מקלחונים וכיורים - חמת

מקלחונים: במבחר המקלחונים תמצאו מקלחונים פינתיים, חזיתיים, סטנדרטים וייחודיים. הגימורים יפהפיים, איכות חומרי הגלם כבר הוכיחה את עצמה בהתאמה לחדר האמבטיה לאורך זמן. תמצאו מקלחונים ללא אפשרות חדירת מים, בעלי צורות זכוכית, מקלחונים כפולים או יחידים וכו'.

כיורים למטבח: בקבוצת חמת תמצאו גם כיורים בשלל עיצובים, עשויים חומרים איכותיים שונים. בין היתר תמצאו כיורי חרס קלאסי, כיור סיליגרניט, כיור נירוסטה. עיצובים חדשניים או נוסטלגיים מוצגים לבחירתכם.

חדרי אמבטיה ואביזרים - חמת

חדרי אמבטיה ואביזרים

חדרי אמבטיה: חדרי אמבטיה מקבוצת תמת כוללים ברזים, מקלחונים, ארונות, אסלות, כיורים ואקססוריז שונים שהופכים את חוויית הרחצה לחוויה מדהימה כי את הסטייל צריך להרגיש גם באמבט.

אביזרי אמבטיה: כל אביזרי האמבטיה האיכותיים בקבוצת חמת ממתינים לכם. בין המוצרים תמצאו סבוניות, מתלים, ידיות אחיזה, קולבים, אסלות, פחי אשפה, מראות, מכווני זרם, מתקנים לנייר טואלט וכל דבר שמתקשר לחדר האמבטיה ולמה שצריך להיות בו.

באולם התצוגה שלנו, ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי חמת לבית ולאמבטיה. אנשי המכירות שלנו מחכים לתת לכם הצעה משתלמת במיוחד לרכישת מוצרי חמת! 

להצעת מחיר משתלמת למוצרי "חמת"