איך לבחור ברזים… תזרמו איתם

[vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/1"][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/1"][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/1"][vc_column_text]

איך לבחור ברזים… תזרמו איתם

 

ברזים הם טריוויאליים והם חלק גדול מתחום כלים סניטרים, אנו פוגשים אותם במקומות רבים אם זה בתוך הבית או מחוצה לו. כאשר רוצים לבחור ברזים יש לשים לב כי מטרתם העיקרית בסופו של דבר היא להקל עלינו. אם זה במטבח או בחדר האמבטיה. מה ההבדל הבולט ביותר בין ברזים למטבח לבין הברזים בחדר הרחצה? עיצוב הברז. אל לנו לשכוח כי כאשר מדובר בברז המיועד לשמש אותנו במטבח יש לו פונקציות שונות מהברזים של חדרי הרחצה.

 

ברזים למטבח– המטבח אינו יכול לתפקד ללא ברז – זה ברור. כדי שברז למטבח יעשה את עבודתו נאמנה חשוב מאד לבחור אחד כזה. במטבח יש הרבה פעולות ופעילות אם זה בישול, אפיה, שטיפת כלים , טיגון ועוד. כאשר בוחרים ברז למטבח צריך לדאוג שיאפשר לנו לבצע את כל הפעולות הללו. לצורך העניין אם אנו רוצים למלא סיר במים ולאחר מכן להעביר לגז לבישול- הסיר כבד , לכן יש פונקציה שיכולה לעזור וזה ברז נשלף ובקלי קלות אנו יכולים למלא את הסיר מבלי להתאמץ.

 

ברזים לאמבטיה– ברז האמבטיה משמש אותנו בעיקר לשטיפת פנים ולצחצוח שיניים. כדי שברז האמבטיה יתאים לנו מבחינה פונקציונאלית צריך להתאים אותו למשתמשים בו כך למשל ילדים קטנים צריכים גם הם להשתמש בברז האמבטיה והוא צריך להקל עליהם לכן הבחירה פה היא חשובה לא פחות מהעיצוב.

ברזים- עיצובים מיוחדים

בעבר ראינו עיצובים מצומצמים של ברזים אבל עם הזמן העיצוב המודרני, יוקרתי, וכן גם הקלאסי נכנסו לעולם הברזים. מתוך כך נוצרו עיצובים ייחודיים של ברזים וכיום לפני שבוחרים לשדרג את המטבח ולעצב אותו מחדש , בוחרים ברזים ניתן להיכנס  לקטלוג המוצרים שלנו ולבחור ברזים

שימוש נכון בזרם המים חשבתם על זה? מאז ומתמיד לימדו אותנו שישראל מתייבשת וצריך לשמור על כל טיפה. ובכן מעצבי הברזים לקחו את זה לתשומת ליבם ועיצבו את הברזים באופן כזה שניתן לשלוט בזרם המים. כך גם חוסכים במים וגם מקבלים עיצוב ייחודי וחדש של ברזים.

עניין של טעם

כדי להפיק את הטוב ביותר מהברזים הנמכרים בחנויות השונות , צריך לבחור את מה שמתאים. כיום לכל מטבח, וחדר אמבטיה יש את העיצוב משלו ובתוך כך צריך לתת איזה שהוא חותם עיצובי מיוחד שיקפיץ בכמה רמות את המטבח או חדר הרחצה. בעזרת ברזים מעוצבים ניתן לעשות כן. אבל כדי שהבחירה תהיה לא פחות ממושלמת מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום ועם הטעם שלכם והייעוץ שלהם תוכלו להגיע לעיצוב המושלם של הברזים שחיפשתם.

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]